Konkurs na nowe logo

Miasteczko ekologiczne w Opolu
25 czerwca 2019
Robisz porządki? Masz więcej śmieci? Zamów kontener lub big bag
29 lipca 2019
Miasteczko ekologiczne w Opolu
25 czerwca 2019
Robisz porządki? Masz więcej śmieci? Zamów kontener lub big bag
29 lipca 2019

Konkurs na nowe logo

Szanowni Państwo,
Zachęcamy Was serdecznie do wzięcia udziału w konkursie na projekt graficzny logo naszej spółki. Zakład Komunalny sp. z o.o. chcąc wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców Opola oraz współczesnym wyzwaniom komunikacji marketingowej, postanowiła zmienić wizerunek i stać się bardziej otwarta na mieszkańców i środowisko naturalne, dla którego działa i na które bezpośrednio wpływa. W związku z tym ogłaszamy konkurs na nowy logotyp naszej firmy, który będzie odzwierciedlał to czym jesteśmy, dla kogo działamy i w którym kierunku zmierzamy. 

W skrócie:

  • ogłaszamy konkurs na nowe logo naszej spółki
  • profil działalności spółki to usługi komunalne, proekologiczne i prospołeczne
  • konkurs trwa do 8 sierpnia br.
  • konkurs jest otwarty dla wszystkich chętnych
  • nagroda to 5 000 zł netto

Szczegóły w regulaminie.

O naszej spółce:
Zakład Komunalny jest spółką należącą do Gminy Opole. Specjalizujemy się w świadczeniu usług komunalnych dla miasta oraz ościennych gmin. 
Działamy w obszarze gospodarki odpadami – prowadzimy Zakład Zagospodarowania Odpadów, organizujemy transport odpadów, obsługujemy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, a przede wszystkim odbieramy odpady i zajmujemy się ich zagospodarowaniem, utylizacją, przetwarzaniem i składowaniem. Funkcjonujemy w zgodzie z hierarchią postępowania z odpadami, dążymy do maksymalizacji odzysku i recyklingu przy jednoczesnej minimalizacji składowania odpadów. 
Ponadto zajmujemy się produkcją energii elektrycznej z biogazu. Jesteśmy jedynym zakładem na terenie miasta, który produkuje w 100% ekologiczną energię elektryczną oraz ciepło. Wyprodukowana przez Spółkę energia wystarcza, aby zabezpieczyć potrzeby całego naszego Centrum Odpadowego i jeszcze nadwyżkę sprzedać do sieci. Skupiamy się również na edukacji ekologicznej. To dla nas bardzo ważny aspekt działalności spółki, dzięki któremu realizujemy misję popularyzacji bardzo ważnego dla mieszkańców zagadnienia z obszaru ochrony środowiska. Ponadto rozwijamy działalność w obszarze utrzymania i pielęgnacji zieleni miejskiej. W najbliższych latach mamy ambicję stać się głównym partnerem miasta w tworzeniu zieleni dla mieszkańców Opola. 
Dodatkowo nasza działalność skupia się na zarządzaniu i administrowaniu cmentarzami komunalnymi, targowiskami miejskimi oraz strefą płatnego parkowania. W najbliższym czasie Spółka nasza planuje rozszerzenie działalności o inne zadania komunalne zlecone przez Gminę Opole – zarządzanie publicznymi nieruchomościami miejskimi, takimi jak m. in: obiekty sportowo-rekreacyjne czy centrum wystawienniczo-kongresowe. 

Podsumowując – profil naszej działalności jest bardzo różnorodny, łączy go jednak kilka cech – lokalny obszar działania, skupiony głównie na mieście Opolu i jego mieszkańcach oraz proekologiczny i prospołeczny charakter funkcjonowania spółki, które są dla nas priorytetowe. Więcej informacji o naszej spółce: www.zaklad-komunalny.pl
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania:

Agnieszka Jakubowska tel. 77 456 25 69 lub 77 456 20 04 wew.
e-mail: konkurs@zaklad-komunalny.pl
Adam Paszko tel. 77 456 25 69 lub 77 456 20 04 wew. 25
e-mail: konkurs@zaklad-komunalny.pl

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie.