Robisz porządki? Masz więcej śmieci? Zamów kontener lub big bag

Konkurs na nowe logo
1 lipca 2019
Punkty zbiórki odpadów dla mieszkańców Opola
29 lipca 2019
Konkurs na nowe logo
1 lipca 2019
Punkty zbiórki odpadów dla mieszkańców Opola
29 lipca 2019

Robisz porządki? Masz więcej śmieci? Zamów kontener lub big bag

Krajowe przepisy prawne restrykcyjnie regulują postępowanie w zakresie gromadzenia i wywozu odpadów, a od każdego inwestora lub właściciela wymagają zastosowania odpowiednich pojemników, które umożliwiają sprawne gromadzenie i wywożenie odpadów.

Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom przedstawiamy naszą ofertę na usługi wywozu gruzu, odpadów budowlanych i rozbiórkowych, a także ziemi i odpadów zielonych (trawa, liście, gałęzie, itp.). W przypadku większych potrzeb sprawdzą się doskonale kontenery o różnej pojemności: 5-15 ton. Jeśli jest ich mniej, korzystne będą duże i elastyczne worki typu big bag o pojemności 1 tony.

Nasza usługa to:

- SZYBKI DOWÓZ I ODBIÓR

- NAJLEPSZE CENY

- POJEMNOŚĆ DOSTOSOWANA DO TWOICH POTRZEB

Dzięki skorzystaniu z naszej oferty, otrzymają Państwo możliwość wywozu tego typu odpadów, ale także opcję dostarczenia i odebrania przez nas worka lub kontenera. Dbając o każdy szczegół naszej usługi, gwarantujemy szybki i łatwy proces realizacji, bezpieczeństwo i komfort, ale też pomoc w odpowiedniej lokalizacji kontenera lub worka.

Możemy się poszczycić wieloma zadowolonymi klientami na terenie Opola i okolic, którzy są najlepszą wizytówką jakości naszych usług. Nasze kontenery i big bagi dostarczamy w każde miejsce w Opolu i w okolicach. Czekamy na Twój kontakt! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

KONTENER - cena wynajmu kontenera uzależniona jest od jego pojemności i czasu użytkowania. Dysponując kontenerami o różnych pojemnościach, umożliwiamy naszym klientom wybór pojemnika odpowiedniego dla nich w konkretnej sytuacji i w optymalnej cenie. Klient, przewidując ilość odpadów, może zamówić u nas kontener pojemności: 5, 7 i 15 m3.

BIG BAG - to praktyczny sposób na gromadzenie odpadów przy budowie lub remoncie (pojemność 1 tona). Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość przechowywania przed załadunkiem. Zamawiając bowiem usługę wywozu śmieci w worku big bag decydujesz o tym kiedy go wykorzystasz. Dostarczany przez nas jest nowy, zajmuje niewiele miejsca i może być przechowywany do momentu kiedy będzie potrzebny. Kiedy będzie pełny wystarczy zgłosić gotowość do wywozu.

W razie pytań prosimy o kontakt: tel. 77 456 32 59 oraz 501 485 345

Musisz wywieźć mniejsze lub większe ilości odpadów komunalnych, pobudowlanych, poremontowych lub innych? Nic prostszego! Wystarczy zamówić kontener lub big bag, napełnić go, a my zrobimy resztę!