Trwa konkurs „Szklany przystanek PSZOK”

Rozdajemy bilety za elektroodpady
14 sierpnia 2020
Chroń siebie i innych również podczas wizyty na cmentarzu
20 października 2020
Rozdajemy bilety za elektroodpady
14 sierpnia 2020
Chroń siebie i innych również podczas wizyty na cmentarzu
20 października 2020

Trwa konkurs „Szklany przystanek PSZOK”

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Opola do udziału w akcji, która prowadzimy wraz z Urzędem Miasta Opole. Do wygrania skuter lub rower!

Akcja zbiórki opakowań szklanych polega na zebraniu jak największej ilości opakowań ze szkła (butelki, słoiki), którą należy oddać do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na ul. Podmiejskiej 69 w Opolu (PSZOK), lub do mobilnych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (mPSZOK – lokalizacje i daty i godziny wystawienia > TUTAJ). Odpady przeliczane będą na masę zebranych surowców (w kilogramach), a uczestnicy otrzymają karty konkursowe. Na nich jest prowadzona ewidencja oddanych surowców i są podstawą do wzięcia udziału w konkursie.  

SZCZEGÓŁY

Zbieramy wszystkie opakowania szklane, o różnej pojemności i wielkości butelek i słoików ze szkła białego i kolorowego, w tym stłuczone (bez zawartości). Uczestnicy w terminie od 1 września do końca listopada muszą dostarczać do PSZOK/mPSZOK odpady opakowaniowe ze szkła w minimalnej ilości 100kg/nieruchomość (w zabudowie jednorodzinnej) bądź lokal mieszkalny (w zabudowie kilku lub/i wielorodzinnej). Udział brać mogą tylko osoby zameldowane w Opolu i wnoszące opłatę „śmieciową”.

Najlepsi wygrają atrakcyjne nagrody rzeczowe:

– za zajęcie 1 miejsca – nagroda rzeczowa w postaci skutera elektrycznego o wartości do 6.000zł,

– za zajęcie 2 miejsca – nagroda rzeczowa w postaci roweru o wartości do 2.000 zł,

– za zajęcie 3 miejsca – nagroda rzeczowa w postaci roweru o wartości do 1.500 zł.

REGULAMIN