Od 1 lipca nowa metoda płatności za postój w SPP

55 nowych drzew i 1000 kg zebranych elektroodpadów z okazji Dnia Ziemi
23 kwietnia 2021
OFERTA PRACY: Pracownik techniczny do obsługi terenów zielonych
5 lipca 2021
55 nowych drzew i 1000 kg zebranych elektroodpadów z okazji Dnia Ziemi
23 kwietnia 2021
OFERTA PRACY: Pracownik techniczny do obsługi terenów zielonych
5 lipca 2021

Od 1 lipca nowa metoda płatności za postój w SPP

Parkuj i nie przepłacaj – wykorzystaj nową mobilną aplikację do płatności za parking w Strefie Płatnego Parkowania w Opolu. Sam decyduj, kiedy zatrzymać naliczanie opłat za postój.  Cały czas działają też dotychczasowe możliwości.

Od 1 lipca w opolskiej SPP dostępna jest nowa funkcjonalność i aplikacja ePARK, która umożliwia opłacenie postoju w wygodny i szybki sposób. Wystarczy kilka kliknięć, by rozpocząć lub przedłużyć parkowanie. Rejestracja w aplikacji to nic skomplikowanego. Wystarczy podać swój adres e-mail i nr rejestracyjny pojazdu. Przedpłata lub cykliczne doładowywanie konta nie jest wymagane. Wystarczy podpiąć kartę płatniczą (debetową lub kredytową), a płatność realizowana będzie automatycznie po zakończeniu parkowania. Dodatkowo system pamięta nasz nr rejestracyjny i potrafi automatycznie zlokalizować, w której strefie parkujemy. Eliminuje to uciążliwe wpisywanie danych w parkomacie lub poszukiwanie nazwy strefy, w której się znajdujemy.

Zasadniczą korzyścią korzystania z aplikacji, którą doceni chyba każdy, kto choć raz błędnie zaplanował czas postoju, jest możliwość płacenia za postój w płatnej strefie w systemie START/STOP. Płacimy wtedy za realny czas parkowania i nie musimy przejmować się przekroczeniem wykupionego czasu. Jeśli korzystamy z kilku pojazdów lub parkujemy bardzo często, aplikacja pozwala na otrzymanie pełnego zestawienia wszystkich zakupionych biletów, co ułatwia zarządzanie wydatkami.

Aplikacja dostępna jest na smartfony z systemami Android lub iOS. Pobierzemy ją w kilka sekund z odpowiedniego sklepu z aplikacjami. Nie trzeba nawet szukać, bo wpisanie w przeglądarkę adresu: www.zaeparkuj.pl przeniesie nas automatycznie do pobierania.

Spróbujcie, a na dobre zapomnicie o szukaniu parkomatu. Płać za parking telefonem, kliknij w link i przekonaj się jakie to proste.

Dodatkowe informacje znajdują się na: www.electronicparking.pl