Robisz porządki? Masz zalegające śmieci? Zamów kontener lub big bag

Prowadzimy rekrutację! Sprawdź naszą ofertę!
19 sierpnia 2021
PSZOK przy ul. Kępskiej już działa
4 października 2021
Prowadzimy rekrutację! Sprawdź naszą ofertę!
19 sierpnia 2021
PSZOK przy ul. Kępskiej już działa
4 października 2021

Robisz porządki? Masz zalegające śmieci? Zamów kontener lub big bag

Musisz wywieźć mniejsze lub większe ilości odpadów pobudowlanych, poremontowych, zielonych, wielkogabarytowych lub innych? Nic prostszego! Wystarczy zamówić kontener lub big bag w Zakładzie Komunalnym, napełnić go, a my zrobimy resztę! Sprawnie, szybko, w konkurencyjnej cenie!

Krajowe przepisy prawne restrykcyjnie regulują postępowanie w zakresie gromadzenia i wywozu odpadów, a od każdego inwestora lub właściciela wymagają zastosowania odpowiednich pojemników, które umożliwiają sprawne gromadzenie i wywożenie odpadów.

Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom przedstawiamy naszą ofertę na usługi wywozu gruzu, odpadów budowlanych i rozbiórkowych, a także ziemi i odpadów zielonych (trawa, liście, gałęzie, itp.). W przypadku większych potrzeb sprawdzą się doskonale kontenery o różnej pojemności: 5-15 ton. Jeśli jest ich mniej, korzystne będą duże i elastyczne worki typu big bag o pojemności 1 tony.

Nasza usługa to:

– SZYBKI DOWÓZ I ODBIÓR

– NAJLEPSZE CENY

– POJEMNOŚĆ DOSTOSOWANA DO TWOICH POTRZEB

Dzięki skorzystaniu z naszej oferty, otrzymają Państwo możliwość wywozu tego typu odpadów, ale także opcję dostarczenia i odebrania przez nas worka lub kontenera. Dbając o każdy szczegół naszej usługi, gwarantujemy szybki i łatwy proces realizacji, bezpieczeństwo i komfort, ale też pomoc w odpowiedniej lokalizacji kontenera lub worka.

ZAMÓW KONTENER LUB BIG BAG

Możemy się poszczycić wieloma zadowolonymi klientami na terenie Opola i okolic, którzy są najlepszą wizytówką jakości naszych usług. Nasze kontenery i big bagi dostarczamy w każde miejsce w Opolu i w okolicach. Czekamy na Twój kontakt! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

KONTENER – cena wynajmu kontenera uzależniona jest od jego pojemności i czasu użytkowania. Dysponując kontenerami o różnych pojemnościach, umożliwiamy naszym klientom wybór pojemnika odpowiedniego dla nich w konkretnej sytuacji i w optymalnej cenie. Klient, przewidując ilość odpadów, może zamówić u nas kontener pojemności: 5, 7 i 15 m3.

BIG BAG – to praktyczny sposób na gromadzenie odpadów przy budowie lub remoncie (pojemność 1 tona). Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość przechowywania przed załadunkiem. Zamawiając bowiem usługę wywozu śmieci w worku big bag decydujesz o tym kiedy go wykorzystasz. Dostarczany przez nas jest nowy, zajmuje niewiele miejsca i może być przechowywany do momentu kiedy będzie potrzebny. Kiedy będzie pełny wystarczy zgłosić gotowość do wywozu.

W razie pytań prosimy o kontakt: tel. 77 456 32 59 oraz 501 485 345