Taxi Parkowe pomoże dotrzeć do grobu

Umowa na budowę Stadionu Opolskiego podpisana!
14 grudnia 2021
JAK SEGREGOWAĆ NA CMENTARZU? PODPOWIADAMY
4 lutego 2022
Umowa na budowę Stadionu Opolskiego podpisana!
14 grudnia 2021
JAK SEGREGOWAĆ NA CMENTARZU? PODPOWIADAMY
4 lutego 2022

Taxi Parkowe pomoże dotrzeć do grobu

Na terenie cmentarza komunalnego Opole-Półwieś jeździ “Taxi-Parkowe”. Tym samym bezpłatnie można dojechać elektrycznym melexem do grobów bliskich.

Przemieszczanie się po cmentarzu bywa uciążliwe dla osób starszych i niepełnosprawnych, zwłaszcza jeżeli dodatkowo mamy ze sobą znicze, kwiaty i wiązanki oraz sprzęt do sprzątania. Dlatego Zakład Komunalny w Opolu znalazł rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje pomocy w przemieszczaniu się po coraz bardziej rozległym cmentarzu Opole-Półwieś i w transporcie wszelkich przedmiotów.

Wszystkim potrzebującym takiego wsparcia Zakład Komunalny w Opolu oferuje bezpłatną usługę taxi po cmentarzu, która z łatwością dotrze w każde miejsce, ułatwiając przemieszczanie się i oszczędzając czas. Przystanek „Taxi Parkowego” znajduje się tuż przy pętli autobusowej. W przypadku, kiedy pojazdu nie ma na postoju należy zadzwonić pod numer telefonu 535 005 957. Usługa jest bezpłatna i dostępna w dni robocze od godz. 9.00 do 17.00.

Pojazd to elektryczny meleks, mogą się w nim zmieścić nawet cztery dorosłe osoby, jest także dodatkowe miejsce na kwiaty czy znicze. Możliwość bezpłatnego dojazdu do grobu i przemieszczania się po cmentarzu z pewnością jest bardzo pomocna zwłaszcza dla osób starszych i niepełnosprawnych.