Stadion Opolski szuka partnera strategicznego

Nowe zasady parkowania w Centrum Przesiadkowym Opole Główne
27 maja 2024
Nowe zasady parkowania w Centrum Przesiadkowym Opole Główne
27 maja 2024

Stadion Opolski szuka partnera strategicznego

Budowa Stadionu Opolskiego jest już na ostatniej prostej, przychodzi więc czas na trzeci etap komercjalizacji. W ramach tego etapu planowana jest sprzedaż praw do nazwy stadionu, co otwiera wyjątkową możliwość dla firm zainteresowanych strategicznym partnerstwem.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawiciele Stadionu Opolskiego poinformowali o szczegółach nadchodzącego konkursu na sprzedaż praw do nazwy. Konkurs ma zostać ogłoszony pod koniec trzeciego kwartału bieżącego roku, a zainteresowane firmy już teraz mogą przygotowywać swoje oferty.

Nazwa firmy czy marki stanie się integralną częścią tożsamości stadionu, co wiąże się z szerokim zasięgiem reklamowym oraz pozytywnym skojarzeniem z wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi – mówi Katarzyna Oborska-Marciniak, wiceprezes Zakładu Komunalnego.

Korzyści dla potencjalnych partnerów

Sprzedaż praw do nazwy stadionu to nie tylko prestiż, ale także szerokie możliwości promocyjne. Partner, który zdecyduje się na tę inwestycję, zyska:

1. Ekspozycję medialną: Nazwa stadionu będzie widoczna na wszystkich wydarzeniach sportowych, kulturalnych oraz w codziennej komunikacji marketingowej.

2. Wzmacnianie marki: Partnerstwo z dynamicznie rozwijającym się stadionem to szansa na budowanie pozytywnego wizerunku i zwiększenie rozpoznawalności marki.

3. Zaangażowanie społeczne: Inwestycja w nazwę stadionu to także wkład w rozwój lokalnej społeczności, co może przynieść dodatkowe korzyści wizerunkowe.

Stadion Opolski, z jego unikalnym projektem i zaawansowaną infrastrukturą, oferuje wartość sponsoringową na najwyższym poziomie. Potencjalni sponsorzy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie w zakresie marketingu, promocji i organizacji wydarzeń, co przekłada się na wymierne korzyści biznesowe. Wybór odpowiedniego sponsora tytularnego to kluczowy krok w rozwoju Stadionu Opolskiego – mówi Patryk Stasiak, prezes zarządu Zakładu Komunalnego.

Transparentny proces wyboru partnera

Proces wyboru partnera będzie przebiegał w sposób transparentny i konkurencyjny. Zainteresowane firmy będą mogły przedstawić swoje oferty, które zostaną ocenione na podstawie kilku kryteriów, takich jak zgodność z wartościami stadionu, potencjał marketingowy oraz korzyści dla lokalnej społeczności.

Firmy zainteresowane udziałem w konkursie mogą już teraz kontaktować się z przedstawicielami Stadionu Opolskiego w celu uzyskania dodatkowych informacji. Szczegóły dotyczące konkursu zostaną ogłoszone pod koniec trzeciego kwartału, a sam proces wyboru partnera rozpocznie się wkrótce potem.

Kontakt:

📧 stadion@zk.opole.pl

Z niecierpliwością czekamy na Państwa oferty i współpracę, która przyniesie korzyści zarówno dla naszej organizacji, jak i dla całej społeczności Opola.