Wynajem kontenerów i big bagów

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę na usługi wywozu gruzu, odpadów budowlanych i rozbiórkowych, a także ziemi i odpadów zielonych (trawa, liście, gałęzie, itp.). W przypadku większych potrzeb sprawdzą się kontenery o pojemności: 5-15 ton. Jeśli jest ich mniej, korzystne będą duże i elastyczne worki typu big bag o pojemności tony.

NASZA USŁUGA TO:
  • szybki dowóz i odbiór,
  • najlepsze ceny,
  • pojemność dostosowana do Twoich potrzeb.

Dzięki skorzystaniu z naszej oferty, otrzymają Państwo możliwość wywozu tego typu odpadów, ale także opcję dostarczenia i odebrania przez nas kontenera (big bag odbieramy indywidualnie w biurze przy ul. Podmiejskiej lub zamów z bezpłatną dostawą). Dbając o każdy szczegół naszej usługi, gwarantujemy szybki i łatwy proces realizacji, bezpieczeństwo i komfort, ale też pomoc w odpowiedniej lokalizacji kontenera. Możemy się poszczycić wieloma zadowolonymi klientami na terenie Opola i okolic, którzy są najlepszą wizytówką jakości naszych usług. Nasze kontenery dostarczamy w każde miejsce w Opolu i w okolicach. Czekamy na Twój kontakt! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontener - cena wynajmu kontenera uzależniona jest od jego pojemności i czasu użytkowania. Dysponując kontenerami o różnych pojemnościach, umożliwiamy naszym klientom wybór pojemnika odpowiedniego dla nich w konkretnej sytuacji i w optymalnej cenie. Klient, przewidując ilość odpadów, może zamówić u nas kontener pojemności: 5, 7 i 15 m3.

Big bag - to praktyczny sposób na gromadzenie odpadów przy budowie lub remoncie (pojemność 1 tona). Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość przechowywania przed załadunkiem. Zamawiając bowiem usługę wywozu odpadów w worku big bag decydujesz o tym kiedy go wykorzystasz. Odebrany od nas jest nowy, zajmuje niewiele miejsca i może być przechowywany do momentu kiedy będzie potrzebny. Kiedy będzie pełny wystarczy zgłosić gotowość do wywozu.

SZCZEGÓŁY I KONTAKT:

tel. 77 456 32 59 oraz 501 485 345

Kontakt