Budujesz? Remontujesz? Zamów worek big bag!

Dołącz do nas! Sprawdź oferty pracy!
12 listopada 2021
Nasze zaangażowanie zostało docenione!
26 listopada 2021
Dołącz do nas! Sprawdź oferty pracy!
12 listopada 2021
Nasze zaangażowanie zostało docenione!
26 listopada 2021

Budujesz? Remontujesz? Zamów worek big bag!

Odbieramy odpady budowlane i rozbiórkowe, a także odpady zielone (trawa, liście, gałęzie, itp.). W przypadku większych potrzeb sprawdzą się kontenery o pojemności: 5-15 ton. Jeśli jest ich mniej, korzystne będą duże i elastyczne worki typu big bag o pojemności tony.

Worek Big bag to praktyczny sposób na gromadzenie odpadów przy budowie lub remoncie (pojemność 1 tona). Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość przechowywania przed załadunkiem. Zamawiając bowiem usługę wywozu odpadów w worku big bag decydujesz o tym kiedy go wykorzystasz. Worek zajmuje niewiele miejsca i może być przechowywany do momentu kiedy będzie potrzebny. Kiedy będzie pełny wystarczy zgłosić gotowość do wywozu.

Teraz zamówisz worek bez wychodzenia z domu, skorzystaj z naszej strony zk.opole.pl/bigbag i zamów big bag z bezpłatną dostawą. Jeżeli przewidujesz większą ilość odpadów możesz zamówić u nas kontener pojemności: 5, 7 i 15 m3. Dbając o każdy szczegół naszej usługi, gwarantujemy szybki i łatwy proces realizacji, bezpieczeństwo i komfort, ale też pomoc w odpowiedniej lokalizacji kontenera, skorzystaj z formularza zamówień,

Możemy się poszczycić wieloma zadowolonymi klientami na terenie Opola i okolic, którzy są najlepszą wizytówką jakości naszych usług. Nasze kontenery i worki big bag dostarczamy w każde miejsce w Opolu i w okolicach. Czekamy na Twój kontakt! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!