Aktualności

Dołącz do nas! Sprawdź oferty pracy!
12 listopada 2021
Nasze zaangażowanie zostało docenione!
26 listopada 2021

Budujesz? Remontujesz? Zamów worek big bag!

Odbieramy odpady budowlane i rozbiórkowe, a także odpady zielone (trawa, liście, gałęzie, itp.). W przypadku większych potrzeb sprawdzą się kontenery o pojemności: 5-15 ton. Jeśli jest ich mniej, korzystne będą duże i elastyczne worki typu big bag o pojemności tony.

Worek Big bag to praktyczny sposób na gromadzenie odpadów przy budowie lub remoncie (pojemność 1 tona). Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość przechowywania przed załadunkiem. Zamawiając bowiem usługę wywozu odpadów w worku big bag decydujesz o tym kiedy go wykorzystasz. Worek zajmuje niewiele miejsca i może być przechowywany do momentu kiedy będzie potrzebny. Kiedy będzie pełny wystarczy zgłosić gotowość do wywozu.

Teraz zamówisz worek bez wychodzenia z domu, skorzystaj z naszej strony zk.opole.pl/bigbag i zamów big bag z bezpłatną dostawą. Jeżeli przewidujesz większą ilość odpadów możesz zamówić u nas kontener pojemności: 5, 7 i 15 m3. Dbając o każdy szczegół naszej usługi, gwarantujemy szybki i łatwy proces realizacji, bezpieczeństwo i komfort, ale też pomoc w odpowiedniej lokalizacji kontenera, skorzystaj z formularza zamówień,

Możemy się poszczycić wieloma zadowolonymi klientami na terenie Opola i okolic, którzy są najlepszą wizytówką jakości naszych usług. Nasze kontenery i worki big bag dostarczamy w każde miejsce w Opolu i w okolicach. Czekamy na Twój kontakt! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt