ANYPARK

Aplikacja mobilna ANYPARK to aplikacja, która umożliwia szybkie parkowanie pojazdu przy użyciu urządzeń mobilnych, bez konieczności korzystania z parkomatu. Bezpiecznie, wygodnie i bezgotówkowo. Aby korzystać z ANYPARK, wystarczy zarejestrować się przy użyciu numeru telefonu (polski lub zagraniczny), dodać pojazd lub pojazdy, a także wybrać metodę płatności:

• doładowanie konta przedpłaconego tzw. wirtualna portmonetka w systemie ANYPARK za pomocą karty płatniczej, płatności BLIK lub przelewu na rachunek bankowy;

• płatność w formie abonamentu doliczonego do rachunku za telefon komórkowy (np. miesięcznego);

• bezpośrednie obciążenie karty płatniczej.

Aplikacja umożliwia obsługiwanie kont osobistych oraz dla przedsiębiorców.

Osoby, które nie posiadają smartfona mogą po rejestracji przez stronę www.AnyPark.pl samodzielnie uruchamiać sesję parkingową w Portalu pod adresem www.AnyPark.pl (po uprzednim zalogowaniu się na konto Użytkownika) lub dzwoniąc pod numer 222 700 100.

Pojazd kierowcy, który korzysta z ANYPARK może być oznaczony plakietką lub kartką z napisem ANYPARK pozostawioną za przednią szybą pojazdu. Naklejkę można wydrukować samodzielnie pod tym odnośnikiem lub odebrać w Biurze Strefy Płatnego Parkowania.

ANYPARK przygotowało specjalną ofertę dla użytkowników opolskiej strefy płatnego parkowania. Pierwsze ciągłe 3 godziny parkowania gratis. Po zalogowaniu się do aplikacji, doładuj konto przedpłacone za min. 10 zł, kliknij przycisk „zrealizuj voucher” (lewe górne menu), a następnie użyj kodu „start” (promocja dotyczy tylko nowych klientów ANYPARK).

Dodatkowo, zachęcamy z zapoznaniem się z pakietem ANYPARK+ oferującym szereg dodatkowych udogodnień dotyczących parkowania. Szczegóły w aplikacji ANYPARK.

Pobierz darmową aplikację ANYPARK i spokojnie załatwiaj sprawy na mieście!
Pamiętaj: Zawsze upewnij się, czy dana strefa lub parking jest obsługiwana przez ANYPARK.

Dowiedz się więcej o aplikacji ANYPARK

Przewodnik po mobilnej aplikacji ANYPARK

Jak dokonać płatności za postój za pomocą urządzenia mobilnego w ANYPARK

Wie aktiviere ich die Bezahlung fur das Parken in der App? Schau das Video!

How to activate the payment for the parking in the AnyPark app? Watch the video!

Kontakt