Aplikacja mobilna ANYPARK to aplikacja, która umożliwia szybkie parkowanie pojazdu przy użyciu urządzeń mobilnych, bez konieczności korzystania z parkomatu. Bezpiecznie, wygodnie i bezgotówkowo. Aby korzystać z ANYPARK, wystarczy zarejestrować się przy użyciu numeru telefonu (polski lub zagraniczny), dodać pojazd lub pojazdy, a także wybrać metodę płatności:

• doładowanie konta przedpłaconego tzw. wirtualna portmonetka w systemie ANYPARK za pomocą karty płatniczej, płatności BLIK lub przelewu na rachunek bankowy;

• płatność w formie abonamentu doliczonego do rachunku za telefon komórkowy (np. miesięcznego);

• bezpośrednie obciążenie karty płatniczej.

Aplikacja umożliwia obsługiwanie kont osobistych oraz dla przedsiębiorców.

Osoby, które nie posiadają smartfona mogą po rejestracji przez stronę www.AnyPark.pl samodzielnie uruchamiać sesję parkingową w Portalu pod adresem www.AnyPark.pl (po uprzednim zalogowaniu się na konto Użytkownika) lub dzwoniąc pod numer 222 700 100.

Pojazd kierowcy, który korzysta z ANYPARK może być oznaczony plakietką lub kartką z napisem ANYPARK pozostawioną za przednią szybą pojazdu. Naklejkę można wydrukować samodzielnie pod tym odnośnikiem lub odebrać w Biurze Strefy Płatnego Parkowania.

ANYPARK przygotowało specjalną ofertę dla użytkowników opolskiej strefy płatnego parkowania. Pierwsze ciągłe 3 godziny parkowania gratis. Po zalogowaniu się do aplikacji, doładuj konto przedpłacone za min. 10 zł, kliknij przycisk „zrealizuj voucher” (lewe górne menu), a następnie użyj kodu „start” (promocja dotyczy tylko nowych klientów ANYPARK).

Dodatkowo, zachęcamy z zapoznaniem się z pakietem ANYPARK+ oferującym szereg dodatkowych udogodnień dotyczących parkowania. Szczegóły w aplikacji ANYPARK.

Pobierz darmową aplikację ANYPARK i spokojnie załatwiaj sprawy na mieście!
Pamiętaj: Zawsze upewnij się, czy dana strefa lub parking jest obsługiwana przez ANYPARK.

Dowiedz się więcej o aplikacji ANYPARK

Przewodnik po mobilnej aplikacji ANYPARK

Jak dokonać płatności za postój za pomocą urządzenia mobilnego w ANYPARK

Wie aktiviere ich die Bezahlung fur das Parken in der App? Schau das Video!

How to activate the payment for the parking in the AnyPark app? Watch the video!